TOPlist

Amazon ukázal krásný chytrý budík s hlasovou asistentkou. Má nové animace a hraje lépe

Amazon Echo Spot (2024)
  • Amazon Echo Spot (2024) je krásný chytrý budík s hlasovou asistentkou
  • Má povedený design s barevným displejem, lákajícím novými animacemi
  • Díky 1,74″ reproduktoru také přináší kvalitnější zvuk než kdy dřív

Amazon ukázal nový inteligentní budík Echo Spot (2024) jako pěkný produkt rozšiřující systém chytré domácnosti. Jeho hlavní předností je integrace hlasové asistentky Alexa a pěkný plnobarevný displej, který dovede zobrazovat rychlé informace zkrášlené úžasnými animacemi. Navíc má reproduktor, který hraje ještě lépe než kdy dřív.

Chytrý budík Amazon Echo Spot (2024) je maličké zařízení s kulatou přední stranou, jež je rozdělená na dvě poloviny. Zatímco tu první pokrývá obrazovka, kterou si lze nejrůznějšími způsoby personalizovat, na té druhé nalezneme reproduktor. Produkt dostal cenu 79,99 dolaru (v přepočtu 1 900 Kč), nicméně členové programu Amazon prime jej mohou dočasně získat za 44,99 dolaru (asi 1 050 Kč).

All-new Echo Spot (2024 release) | Amazon Alexa

All-new Echo Spot (2024 release) | Amazon Alexa

Barvy na obrazovce, která může kromě času a nastavených budíků ukazovat informace o počasí nebo přehrávané hudbě, si lze nastavit podle šesti různých režimů, aby co nejlépe ladily s celkovou estetikou vaší ložnice. Amazon si navíc pro uživatele připravil 10 unikátních animací, jež se spustí při přátelských interakcích s hlasovou asistentkou Alexa (například při pozdravu, rozloučení anebo poděkování).

Alexa vám sice dovede nastavit budík a sdělit předpověď počasí, kterou opět doplní o povedené animace, ale její hlubší smysl spočívá v ovládání chytré domácnosti. Z pohodlí postele si tak teoreticky můžete nechat uvařit kávu v kávovaru nacházejícím se na druhé straně bytu. Budíku díky ní nedělá problém ani interakce s chytrými zvonky.

Amazon Echo Spot (2024) chytrá domácnost

Letošní Amazon Echo Spot mimo jiné slibuje lepší zážitky z poslechu hudby díky 1,73palcovému reproduktoru s čistými vokály a hlubokými basy.

Jak se nový chytrý budík od Amazonu líbí vám?

Zdroj: Amazon

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)