TOPlist

Nášup nových funkcí? Hodinky Amazfit zřejmě čeká velká aktualizace

amazfit aktualizace ilustrace
  • Amazfit nabízí mnoho sportovních a chytrých hodinek
  • Populární jsou i v České republice, kde jich je také k mání spousta
  • Brzy by se mohly dočkat důležité aktualizace s novými funkcemi

Portfolio hodinek Amazfit je rozmanité i v České republice a zahrnuje jak chytřejší, tak i na náročnější sportovce cílenější modely. Obvykle nabízí parádní poměr mezi cenou a výbavou, kterou poskytují. Mnohé dokonce lákají na parádní design, byť se nemálo inspirovaly u konkurence (na mysli mám třeba Amazfit Active). Podstatnou část katalogu teď zřejmě čekají pěkné časy.

Hodinky Amazfit by se už brzy mohly dočkat nové nálože funkcí. Společnost Zepp totiž evidentně pracuje na další významnější verzi operačního systému, čemuž nasvědčuje upoutávka zveřejněná na sociální síti X. Než byla odstraněna, zobrazovala číslo 4 tvořené mrakem, který se nacházel za Eiffelovou věží,. V popisku profilu Zepp OS pak nalezneme slogan „Blíží se naprosto neuvěřitelné věci!“.

Amazfit ZeppOS 4

Aktuálně se spekuluje, že se chytré hodinky Amazfit dočkají aktualizace na Zepp OS 4. Ten by se teoreticky mohl představit v rámci větší akce konané ve francouzské Paříži. Bližší detaily však společnost neposkytla, a tak si momentálně můžeme pouze domýšlet.

Podle serveru Gadgets and Wearables bychom se v rámci Zepp OS 4 teoreticky mohli dočkat hlubšího propojení chytrých funkcí s umělou inteligencí a nových možností pro monitorování životních funkcí. Potěšilo by také zlepšení energetické efektivity nebo rozšíření podpory pro aplikace třetích stran.

Máte nějakou zkušenost s hodinkami Amazfit?

Zdroje: X, Gadgets and Wearables

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)