Nečekaný dárek! Pětice starších hodinek Amazfit dostane obří aktualizaci

amazfit t-rex ultra
  • Amazfit rozšiřuje systém Zepp OS 3.0 na starší hodinky
  • Přináší několik nových funkcí a přepracovaný vzhled
  • Aktualizace je poměrně velká, doporučujeme ji stáhnout na Wi-Fi

Společnost Amazfit nedávno nedávno uvedla aktualizaci softwaru (verze 6.3.2.3) pro svůj populární model Amazfit GTR 4. Update přináší řadu zásadních vylepšení, které posouvají uživatelský zážitek těchto hodinek zase o kousek dál. Nejvýznamnější změnou je implementace systému ZeppOS 3.0, což je krok, který mnohé uživatele příjemně překvapil, vzhledem k tomu, že se jedná o rok a půl starý model. Dostane se navíc i do dalších hodinek, hovoří se o Cheetah Pro, Falcon, T-Rex Ultra a Active.

Aktualizace přináší nové uživatelské rozhraní, které je intuitivnější a přehlednější. Uživatelé ocení přepracované ovládací centrum, karty zkratek a widgety, které nyní nabízí širší možnosti personalizace. Nová verze také umožňuje zobrazení mřížky pro aplikace a přidává režim, který usnadňuje navigaci pomocí tlačítek nahoru a dolů pro výběr a návrat. Dalším příjemným vylepšením je podpora více emotikonů v systémovém písmu, funkce Nerušit nyní může být synchronizována mezi hodinkami a telefonem.

amazfit gtr 4 update zepp os 3.0

Počasí dostalo nové animace, v režimu dýchání jsou na výběr tři nové režimy – relax, soustředění a spánek. Aplikace Zepp Coach byla rozšířena o tréninkové plány pro běh, triatlon a další sportovní aktivity. Nově je možné připojit pásky pro měření srdečního tepu a příslušenství pro cyklisty. Je třeba poznamenat, že velikost balíčku činí nemalých 214,38 MB, doporučujeme jej stáhnout přes Wi-Fi. Učiníte tak v Nastavení > Systém > Zkontrolovat aktualizace.

amazfit gtr 4

Kde koupit:

Cena od: 4 989 Kč

Máte některé z výše uvedených hodinek?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)