TOPlist

Amazfit T-Rex Ultra: Nové hodinky pro outdoorové nadšence

Amazfit T-Rex Ultra chytré hodinky cena parametry

Společnost Huami oficiálně představila nový model hodinek Amazfit ze série T-Rex. Po posledním loňském zástupci v podobě T-Rex 2 přichází varianta Amazfit T-Rex Ultra. Nové hodinky mají malinko slabší baterii, nicméně na druhou stranu i několik příjemných vylepšení. Každopádně opět jistě půjde o skvělé smartwatch hlavně pro nadšence do outdoorových aktivit.

Amazfit T-Rex Ultra chytré hodinky cena parametry představení

Amazfit T-Rex Ultra mají například 1,39″ AMOLED displej s příjemným maximálním jasem 1 000 nitů a rozlišením 454 x 454 pixelů, podporu pro celkem 150 pohybových aktivit, 120 ciferníků, možnost analýzy SpO2. tepu, spánku či stresu, přímé připojení k GPS, odolnost proti teplotám od -40 do 70 °C či certifikaci 10 ATM s možností ponoru až do třicetimetrové hloubky. Tyto vlastnosti sdílí se staršími T-Rex 2.

Mezi rozdíly patří mnohem vyšší hmotnost 89 gramů, kvalitnější materiály, bezpečnější a pohodlnější upevnění pásku k tělu hodinek a v neposlední řadě Wi-Fi konektivita. Ta se bude hodit zejména při přenosu GPX souborů. Výdrž je přitom zkrácena skutečně jen nepatrně. Při běžném používání to má být až 20 dní, při náročném 9 dní a při neustále zapnuté nejpřesnější geolokaci slibují hodinky 28 hodin.

Amazfit T-Rex Ultra chytré hodinky cena parametry baterie

Amazfit T-Rex Ultra, ve kterých běží systém Zepp 2.0, se v zahraničí začínají prodávat za 400 dolarů, což je v běžném přepočtu cca 8 800 Kč. Model T-Rex 2 se u nás začal prodávat za 5 990 Kč. Uvidíme, jaká bude finální tuzemská cena. Česká verze webu Amazfit zatím hodinky neukazuje.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které Amazfit hodinky už jste měli možnost zkusit?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)