Amazfit T-Rex Pro unikají ve videu. Co všechno nabídnou?

amazfit t-rex pro ve videu

Jeden z tureckých YouTuberů zveřejnil velmi zajímavé video, na kterém jsou vidět nové a ještě neoznámené hodinky Amazfit. Má se jednat o model Amazfit T-Rex Pro, které dle posledních informací vyjdou v Evropě na 170 EUR a můžeme je vidět ve videu. Co o nich všechno víme?

Amazfit T-Rex Pro ve videu

Nové hodinky vypadají téměř identicky, jako Amazfit T-Rex. V čem se tedy bude Pro verze lišit? Dle posledních informací má mít lepší voděodolnost a budou podporovat více než 100 různých sportovních režimů. Částečně to prý umožňuje druhá generace BioTracker PPG, který nyní zvládá měření srdeční frekvence a sledování okysličení krve.

DÜNYADA İLK! Amazfit T-Rex Pro akıllı saat karşınızda

DÜNYADA İLK! Amazfit T-Rex Pro akıllı saat karşınızda

Zlepšila se ale prý také výdrž baterie. Spolu se zapnutou GPS hodinky vydrží až 40 hodin, což je velký pokrok oproti 20 hodinám u Amazfit T-Rex. Jinak mají být ale specifikace stejné. Můžeme tedy čekat 1,3″ AMOLED displej s Gorilla Glass 3 a 390 mAh baterii.

Jak se na hodinky těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)