Hodinky Amazfit T-Rex Pro přichází na globální trh. Kolik za ně zaplatíme?

amazfit t-rex hodinky levně

Nejnovější hodinky Amazfit T-Rex Pro konečně přichází na globální trh. Jak již z názvu poznáváme, jedná se o vylepšenou verzi Amazfit T-Rex, kterou společnost představila v loňském roce. Pojďme se tedy podívat co nabídnou a za kolik.

Amazfit T-Rex Pro přichází na globální trh

Nová Pro edice přináší 10 ATM vodotěsnost (původní verze má 5 ATM) a také nový optický senzor BioTracker 2 PPG. Ten by měl poskytnout o něco přesnější měření srdeční frekvence. Zbytek specifikací zůstává identický s původní verzí. Nalezneme zde tedy 1,3″ kulatý AMOLED panel s podporou Always-On, tělo z polykarbonátu a kovová tlačítka.

Hodinky nabízí také monitorování okysličení krve, sledování spánku či více jak 100 sportovních aktivit, mezi kterými nechybí například plavání. Dle výrobce mají hodinky vydržet až 18 dní na jedno nabití. Amazfit T-Rex Pro vyjdou ve Velké Británii na 139 liber, což je asi 4 200 korun. Dá se očekávat, že budou hodinky dostupné i u nás. Prodej startuje 31. března.

Jak se vám nové hodinky líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)