Amazfit T-Rex 2: Nové drsné hodinky s megavýdrží a lepší GPS

chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 parametry cena ČR specifikace

Značka Amazfit posílá na trh nové chytré hodinky, které mají navázat na dosavadní úspěchy populárního modelu T-Rex. Dlouho očekávané T-Rex 2 se, kromě typického outdoorového designu a velkého 1,39″ AMOLED displeje s jemností 326 ppi a praktickou svítivostí až 1 000 nitů, chlubí hlavně zvýšenou odolností, prodlouženou výdrží na jedno nabití nebo kvalitnějším určováním polohy.

“Dvoupásmový systém s podporou pěti satelitů zajistí mimo jiné přesnější lokalizaci. Zařízení zároveň umožňuje navolit si nejkratší přímou cestu zpět do výchozího bodu. Ti, kdo chtějí prozkoumávat nové výšky a neprobádané oblasti, ocení zabudovaný barometrický výškoměr a kompas. Díky nové funkci umožňující import tras si mohou uživatelé vložit předem vybranou trasu přímo do hodinek a využívat navigaci během cesty,” stojí v propagačních materiálech.

Amazfit T-Rex 2 | Rugged Outdoor GPS Smartwatch | Evolve Your Instinct

Amazfit T-Rex 2 | Rugged Outdoor GPS Smartwatch | Evolve Your Instinct

Nový model T-Rex 2 se dále pyšní maximální výdrží až 24 dní za běžného režimu používání, 10 dní náročného používání nebo 45 dní v rámci úspory baterie. K dispozici je více než 150 sportovních režimů, mezi kterými najdeme třeba i triatlon, lovectví, rybaření, golf či surfování. Standard 10 ATM zaručuje voděodolnost až do hloubky až 100 metrů a hodinky jsou schopné odolat teplotám od -30 do 70 stupňů Celsia.

Zdravotní analýzy má pod palcem BioTracker, díky kterému zvládají hodinky komplexně monitorovat vše potřebné 24 hodin denně. Přístroj sleduje například srdeční tep, saturaci kyslíku v krvi, úroveň stresu a další. Amazfit T-Rex 2 se budou v ČR, mimo jiné i v oficiálním e-shopu, prodávat od 27. června. Cena je 5 990 Kč.

Jak se vám líbí nové Amazfit T-Rex 2?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)