TOPlist

Novinka Amazfit T-Rex 2 s extrémně přesnou GPS je v prodeji. Známe českou cenu. 

Amazfit T-Rex 2 GPS Earth

Komerční článek

Novinka od značky Amazfit, model T-Rex 2, je ode dneška v prodeji. Chytré hodinky, které se řadí ke špičce mezi outdoorovými modely, co se funkcí a výdrže baterie týká, jsou zároveň cenově dostupné. T-Rex 2 lze koupit za 5 590 Kč.

Spolehlivý společník pro outdoorová dobrodružství, ať už pod hladinou oceánů, na vrcholcích hor nebo na dálkových túrách. Tím je novinka od firmy Amazfit, model T-Rex 2. Vyznačuje se ultra dlouhou výdrží baterie a extrémně přesnou GPS. Právě navigace se dočkala největších vylepšení oproti předchůdci, modelu T-Rex.

Navigační systém v T-Rex 2 umí zaznamenávat polohu v reálném čase, dokáže najít nejkratší přímou cestu zpět do výchozího bodu a díky nové funkci importu tras si uživatelé mohou předem nalezenou trasu vložit do hodinek a postupovat podle ní. Navigace se opírá o dvoupásmový systém a podporu pěti satelitů, přesnost lokalizace je tedy zaručena.

Model T-Rex 2 je vhodný především pro milovníky outdoorových sportů, vydrží ty nejpřísnější přírodní podmínky včetně mrazu, extrémního horka nebo podvodního tlaku. Hodinky splnily velmi náročné vojenské testy, díky své výdrži a kvalitě jsou spolehlivým pomocníkem na všech dobrodružství. K dispozici jsou v několika barevných variantách – Wild green, Ember black a Astro black & gold.

Amazfit T-Rex 2 Rainforest

U příležitosti spuštění prodeje nejnovějšího modelu můžete hodinky pořídit s dárkem, speciální chytrou váhou Amazfit za 250 Kč. Akce platí při nákupu na oficiálním e-shopu Amazfit a trvá dva týdny, tedy od 27. června do 10. července 2022. Kromě e-shopu hodinky zakoupíte ve velkých elektro prodejnách.

Amazfit je oblíbenou značku chytrých hodinek, která snoubí top funkce a přijatelnou cenu. O kvalitě jejich výrobků svědčí i výsledek nezávislého testování provedeného časopisem dTest, kde další model hodinek, Amazfit GTR 3 skončil na celkovém druhém místě, ale mezi hodinkami v podobné cenové relaci neměl konkurenci. Časopis ocenil především výdrž baterie, která při běžném používání zvládne fungovat až 24 dní bez jediného nabíjení.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)