Amazfit Pop 3S se chlubí dlouhou výdrží, parádním displejem i voláním

amazfit pop 3s
  • Amazfit Pop 3S nabídnou za málo peněz hodně muziky
  • Počítá se s kvalitním AMOLED displejem a dlouhou výdrží
  • Díky mikrofonu a reproduktoru si z nich i zavoláme

Firma Amazfit chystá uvést na trh nové hodinky s názvem Amazfit Pop 3S. Ty osloví všechny uživatele, kteří prahnou po čtvercovém designu, dlouhé výdrži a pravděpodobně také nízké ceně, jelikož předchůdce nikdy nestál více než 2 000 korun.

Amazfit Pop 3S se pochlubí čtvercovým displejem s úhlopříčkou 1,96 palce. Samozřejmě půjde o AMOLED, který nabídne rozlišení 410 x 502 pixelů. Zákazníci se mohou těšit na využití Always-on displeje a jistě také na hromadu ciferníků. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z kovu.

amazfit pop 3s

Už teď víme, že budou hodinky disponovat 24hodinovým snímačem srdečního tepu, SpO2 senzorem pro měření hladiny kyslíku v krvi, monitorováním spánku a v neposlední řadě také sledováním úrovně stresu. Sportovci si díky 100 režimům přijdou na své, stejně jako ostatní Amazfit modely vás i tyto hodinky upozorní na dlouhé sezení a mohou vás vyzvat také k napití se pro udržování pitného režimu.

Díky mikrofonu a reproduktoru z nich bude možné (skrz Bluetooth) volat, na dálku půjde pochopitelně ovládat také hudba nebo fotoaparát. Na jedno nabití mají hodinky vydržet až 12 dní, k představení by mělo dojít během několika dní, zatím pouze v Indii. Není ale vyloučeno, že se časem podívají i na náš trh.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na hodinky od Amazfit?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)