Amazfit Pop 2 nabídnou AMOLED displej, volání a kovové tělo

amazfit pop 2

Na konci roku 2020 nám Amazfit ukázal hodinky Amazfit Pop, které se chlubily nízkou cenou, slušnou výdrží a třeba také vestavěnou GPS. Nyní firma chystá nástupce, který by měl mít premiéru v Indii, ale dočkat bychom se jej měli i v Evropě.

Amazfit Pop 2 se objevily na indických stránkách Amazfit, kde můžeme vidět hned několik klíčových specifikací a také jejich vzhled. Ten se od původní generace příliš neliší. Kovové 45mm tělo s certifikací IP68 na sobě bude mít jediné tlačítko z nerezové oceli a řemínky budou klasicky silikonové. Těšit se můžeme rovněž na 1,78palcový AMOLED displej s HD rozlišením a nabídku více než 150 ciferníků. Hodinky budou podporovat standard Bluetooth 5.2, skrz který bude možné provozovat také hlasové hovory.

amazfit pop 2

Sportovci se mohou těšit na více než 100 režimů, ze zdravotních funkcí stojí za zmínku měření SpO2 a srdečního tepu. Na jedno nabiti mají vydržet až 10 dní. Cenu nám výrobce v tuto chvíli neprozradil.

Máte zkušenosti z hodinkami Amazfit?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)