TOPlist

Amazfit GTS 4 Mini jsou levné hodinky s Always-On, GPS a 15denní výdrží baterie

amazfit gts 4 mini

Společnost Huami právě na představila nástupce oblíbených hodinek GTS 2 Mini. Novinka v podobě Amazfit GTS 4 Mini nabízí oproti předchozí generaci hned několik vylepšení a samozřejmě láká mimo jiné také na nižší cenu.

Amazfit GTS 4 Mini oficiálně představeny

Dominantou hodinek je 1,65palcový AMOLED panel, dočkali jsme se tedy nárůstu o 0,1 palce. Označení Mini tedy v tuto chvíli není příliš vypovídající, jelikož jde o naprosto standardní velikost. Spolehnout se můžeme nově také na Always-On funkci a jediné fyzické tlačítko pro ovládání. Samozřejmostí je sledování srdečního tepu, SpO2 a sportovci ocení přítomnost více než 120 sportovních režimů.

Amazfit GTS 4 Mini | Compact and Power-packed

Amazfit GTS 4 Mini | Compact and Power-packed

Trasy si navíc budete moci monitorovat, jelikož v hodinkách nechybí GPS a jsou rovněž vodotěsné do 5 ATM. Na jedno nabití mají vydržet dle výrobce až 15 dní při běžném používání, můžete si však zapnout speciální režim, díky kterému vydrží až 45 dní. V tuto chvíli se prodávají zatím pouze v USA a to za cenu 119,99 dolarů, tedy asi 2 900 Kč bez daně. K dostání budou v barvách Midnight Black, Flamingo Pink, Mint Blue a Moonlight White.

Co říkáte na hodinky Amazfit GTS 4 Mini?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)