Amazfit GTS 2 Mini budou představeny brzy. Půjde prý o prodejní hit

amazfit gts 2 mini budou představeny brzy

Společnost Huami, která ma svědomí hodinky Amazfit lákají na představení nových produktů, které se mají představit již 1. prosince. Nyní čínský gigant sdílel na sociální síť Weibo příspěvek, v němž zmiňuje hodinky Amazfit GTS 2 Mini, které budou dle všeho brzy představeny.

Amazfit GTS 2 Mini budou představeny brzy

Amazfit GTS 2 Mini mají být jak již název napovídá kompaktnější verzí Amazfit GTS 2. Bude se tedy jednat o malé hodinky se čtvercovým displejem. Můžeme také těšit na výborný displej. Spekuluje se o velikosti mezi 1,2″ – 1,4″ a samozřejmě se bude opět jednat o OLED displej s výbornou jemností. Počítá se také s podrobným monitoringem spánku, kde se bude počítat lehký, hluboký a REM spánek.

Kromě hodinek GTS 2 Mini mají být představeny také modely Amazfit GTS 2e a GTR 2e, které mají být lehce osekanější variantou k běžným verzím. Prosinec bude tedy ze strany této společnosti velice nabitý a tak se máme rozhodně na co těšit. Dle prvních odhadů některých leakerů bude právě tento Mini model prodejním hitem.

Jak se těšíte na nové Amazfit hodinky?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)