Testujeme očekávané hodinky Amazfit GTR 4. Co byste chtěli vědět?

Chytré hodinky Amazfit

Do redakce nám právě dorazily očekávané chytré hodinky Amazfit GTR 4, které lákají oproti svému předchůdci hned na několik novinek. Ty naše s Wear OS jsme tedy strčili do šuplíku a začínáme je používat jako naše hlavní. V tuto chvíli je tedy ten správný čas na vaše dotazy.

Hodinky Amazfit GTR 4 byly oficiálně představeny na veletrhu IFA 2022 v Berlíně. Lákají na 1,43palcový AMOLED panel s HD rozlišením a podporou Always-On, ale také na podporu hlasových hovorů nebo více než 150 sportovních režimů. Některé z nich navíc umí hodinky automaticky rozpoznat.

Novinkou je snímač BioTracker 4.0 PPG, který dokáže oproti předchozí generaci hodinek vyčíst až o 30 % více dat. Těšit se tedy můžeme na sledování srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi, stresu, spánku nebo dýchání. Na akci se hovořilo také o GPS, která dokáže sbírat signál z šesti satelitů a mělo by jít o jednu z nejpřesnějších GPS v hodinkách vůbec. Výdrž pak výrobce udává až na 14 dní. K dostání jsou už v tuto chvíli za cenu 5 590 Kč.

Co vás zajímá ohledně Amazfit GTR 4?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)