Huami uvedlo prémiové hodinky Amazfit GTR 4 Limited Edition

Amazfit GTR 4 Limited Edition hodinky cena novinka

Společnost Huami poslala na mezinárodní trhy nové hodinky Amazfit GTR 4 Limited Edition. Designově i funkčně vylepšená verze zákazníky evidentně zaujala, neboť je v tuto chvíli v oficiálním e-shopu vyprodaná. Pokud se ale v nabídce objeví více kusů, což asi není ani v kontextu názvu hodinek úplně vyloučeno, mají se další noví majitelé na co těšit. Na první pohled zaujme pozměněné zpracování těla, které kombinuje ocel, sklo a keramiku a na bocích má oproti klasické verzi dvě lesklá kulatá tlačítka, jedno s otočnou ovládací korunkou.

Vylepšený však není pouze design. Nové Amazfit GTR 4 Limited Edition dále nabízí například měření tělesné teploty a disponují bezdrátovým nabíjením, které je použito u hodinek značky Amazfit úplně poprvé. Na rozdíl od klasické verze má tato “limitka” jen jednu verzi, s lesklým tělem a černým řemínkem. Pokud chcete zkusit štěstí, můžete opětovnou dostupnost těchto nových hodinek vyhlížet v e-shopu, kde u nich svítí cena 229 dolarů. To je v běžném přepočtu asi 4 900 Kč. Hodinky se časem mohou objevit i u jiných prodejců, třeba i na místech jako je AliExpress.

Amazfit GTR 4 Limited Edition | An Icon in Action | Smart Fitness Made Easy

Amazfit GTR 4 Limited Edition | An Icon in Action | Smart Fitness Made Easy

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na hodinky Amazfit GTR 4 Limited Edition?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)