TOPlist

Do Česka míří Amazfit hodinky s 26denní výdrží a pěkně velkým displejem. Známe cenu!

amazfit bip 5 unity cesko
  • V Česku se brzy budou prodávat nové Amazfit hodinky
  • Stát budou necelé dva tisíce a dorazí ve dvou variantách
  • Nabídnou velký displej, působivou výdrž a pěkný design

Čínský výrobce sportovního příslušenství Amazfit do Česka brzy přinese nové chytré hodinky Bip 5 Unity, které nedávno vypustil na pulty zahraničních obchodů. Zaujmou zejména svým velkým displejem, ale také dlouhou výdrží, která v úsporném režimu činí bezmála měsíc. Podařilo se nám zjistit, že hodinky u nás vyjdou s cenou 1 890 Kč.

Hodinky Amazfit nebyly v tuzemsku představeny oficiálně, ale dokázali jsme je najít v katalozích několika zdejších prodejců. Z námi objevených dat vyplývá, že Bip 5 Unity dorazí někdy kolem 10. května, a to minimálně ve dvou barevných provedeních. Kromě varianty s krémovým řemínkem bude k dostání i verze s černo-šedým páskem. Tělo hodinek je v obou případech stříbrno-krémové.

Amazfit Bip 5 Unity disponují 1,91palcovým LCD displejem s rozlišením 320×280 pixelů a 300mAh baterií, která jim zajišťuje 5denní výdrž při náročném používání, 11denní výdrž při běžném zacházení a 26denní výdrž při použití úsporného režimu.

Amazfit Bip 5 Unity

Součástí výbavy je samozřejmě široká škála sportovních módů – podle výrobce jich je více než 120 – a senzorů pro sledování zdravotních funkcí, jako je srdeční tep, okysličení krve nebo spánek. Hodinky jsou navíc schopny upozornit na abnormálně nízký tep nebo příliš vysokou hladinu stresu.

Jakou máte zkušenost s Amazfit hodinkami?

Zdroje: Notebookcheck, Amazfit, vlastní

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)