Amazfit Bip 3 jsou levné hodinky s dvoutýdenní výdrží baterie

amazfit bip 3

Řada Amazfit Bip je určena těm uživatelům, kteří hledají levnou nositelnou elektroniku, která zároveň splňuje hned několik požadavků, ať je to měření zdraví či sportování nebo zobrazování notifikací. Nyní firma představila v Brazílii model Amazfit Bip 3, který tradičně láká hlavně na cenu.

Hodinky Amazfit Bip 3 představeny

Dominantou hodinek je poměrně velký 1,69palcový TFT LCD panel. Samozřejmostí je měření několika zdravotních funkcí jako je srdeční tep či hladina okysličení kyslíku v krvi, ovšem překvapí také vestavěná GPS. Tu využijete hlavně při sportování. Na výběr je totiž z více než 60 sportovních režimů. Za zmínku stojí také sledování spánku nebo stresu.

Novinka je také vodotěsná až do 5 ATM a 280mAh baterie má vydržet až dva týdny na jedno nabití, což je skvělá hodnota. V tuto chvíli jsou hodinky dostupné pouze v Brazílii a to za cenu 279 BRL, což je v přepočtu asi 1 300 Kč. Cena a dostupnost pro globální trhy nebyla při představení upřesněna.

Zkoušeli jste někdy hodinky od Amazfit?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)