Levné Amazfit Bip 3 míří do Evropy. Mají GPS a většinu potřebných senzorů

amazfit bip 3

Na začátku června se na trhu s wearables ukázaly nové hodinky Amazfit Bip 3 a nyní míří spolu s vylepšenou verzí Amazfit Bip 3 Pro na celosvětové trhy. Pojďme si tedy zrekapitulovat specifikace a ceny.

Amazfit Bip 3 a Bip 3 Pro míří na globální trhy

Model Pro se liší od toho standardního pouze v tom, že disponuje vestavěnou GPS. Jinak jsou specifikace shodné. Dominantou je tedy 1,69palcový TFT panel s rozlišením 240 x 280 pixelů. O měření biometrických údajů se stará snímač BioTracker 2 PPG, který je schopen zaznamenávat srdeční tep, okysličení hladiny kyslíku v krvi a také stres. Hodinky podporují více než 60 sportovních režimů, 280mAh baterie má pak vydržet až 14 dní při běžném používání.

Samozřejmostí je také vodotěsnost do 5 ATM a k dostání budou v modré, černé a růžové barvě. Variantu Pro pak seženete v černé, krémové a růžové verzi. Základní verzi výrobce ocenil na 59,99 EUR, tedy asi 1 500 Kč, verze Pro pak vyjde asi o 250 Kč dráž.

Jaký máte názor na hodinky Amazfit?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)