Alchemy Challenge a další variace na Mravence

f-1024-0

Nejspíš jste se již někdy setkali s karetní hrou, kterou v ČR a SR nejčastěji známe jako Mravence. Základem hry je vykládání dvou typů karet – útočných a obranných/budovatelských. Pomocí jejich účinků si vylepšujete vlastní věž a současně se snažíte zničit věž protivníka. Klonů této hry pro nejrůznější platformy je spousta, dnes si představíme jednu variaci od českých tvůrců (byť v angličtině), Alchemy Challenge.

Samotný průběh hraní vám nejlépe přiblíží následující video (zobrazené hrubky a překlepy jsou naštěstí v samotné hře už vesměs odstraněny), asi nejpodstatnější vlastností hry je využití hned 4 typů zdrojů, potřebných pro provádění kouzel. Pokud kartu nemůžeme použít, anebo na použitelné kartě podržíme prst, objeví se dialogové okno popisující účinek karty, s možností kartu zahodit a vzít si novou z balíčku. Grafika je slušná, detailní, hra dobře odsýpá (i animace jdou v menu zrychlit).

Alchemy challenge, android game

Alchemy challenge, android game

Alchemy Challenge
TMgames
Verze1.0 (1. 11. 2011)
Velikost5,8 MB
2.2+


Zdarma

Pokud se tohoto žánru nemůžete nabažit, zaujmout by vás mohlo i další české zpracování s názvem BeeWee (tato hra je v češtině)

device-2011-11-07-213122

BeeWee
TheBulb studio
Verze1.0.9 (23. 10. 2011)
Velikost1,6 MB
1.6+


Zdarma

A jaká je vaše oblíbená “mravencovka”, kterou byste mohli doporučit ostatním?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)