TOPlist

Alcatel brzy představí chytré hodinky, budou stylové a levné

Alcatel-OneTouch-Watch

Trh s chytrými hodinkami se velmi rychle rozrůstá a žádná větší společnost, která stojí za výrobou mobilních telefonů, si tento segment nechce nechat ujít. Se svým želízkem v ohni přispěchá i společnost Alcatel, která představí své chytré hodinky. Ačkoliv nejsou známy žádné detailní informace, na internet unikl design a zároveň se Alcatel nechal slyšet, že budou nové hodinky za přijatelnou cenu oproti konkurenci. Alcatel stejně jako Motorola Moto 360 či LG G Watch R sáhl po vzhledu tradičních analogových hodinek, které na první pohled připomínají právě model od Motoroly. K dispozici by pak měly být se čtyřmi různými pásky.


alcatel-wave-smartwatch_w_500

Alcatel nám bohužel neprozradil nic o hardwaru v útrobách, stejně tak o systému, na kterém hodinky poběží. Můžeme se jen domnívat, že se bude jednat o Android Wear. Chytré hodinky od Alcatelu by si měly poradit s notifikacemi, snímáním denní aktivity (možná i senzor srdečního rytmu), ovládáním hudby a zkrátka dalšími funkcemi, kterými oplývá i konkurence. Hodinky by měly být představeny již příští týden na veletrhu CES 2015.

zdroj: theverge.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)