Menu

Wear OS dostává novou aktualizaci: Vylepšuje Google Pay a design kalendáře

Nejen Android P dostává v těchto dnech novou aktualizaci. Google nezapomněl ani na chytré hodinky. Nová aktualizace Wear OS se týká hlavně vylepšení Google Pay. Co dalšího si Google připravil?

Aktualizace Wear OS probíhá přímo přes aplikaci

Instalace nových Wear OS aktualizací nebyla nikdy jednodušší. Stačí pouze aplikace Wear OS, která se nachází na Google Play. Už nějakou dobu není potřeba systémová aktualizace. Výhodu to má v tom, že každou menší změnu může Google rovnou nasadit.

oreo aktualizace android wear android pay

Otevírání Google Pay na chytrých hodinkách může být občas hodně pomalé. Google si je toho vědom a poslední aktualizace Wear OS to alespoň částečně nahrazuje. Nově má placení přes chytré hodinky probíhat mnohem rychleji. Není to ale jediná novinka, nový design má  upozornění na schůzky a události z kalendáře. Nově jsou mnohem přehlednější. Dále aktualizace opravila chyby synchronizace časového pásma. Nová aktualizace už je dostupná přímo na Google Play. Pokud se vám ještě nezobrazuje, můžete využít ruční instalaci, a to například z APK Mirror.

Používáte Google Pay na chytrých hodinkách?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Vormen

vormen39 14

26.7.2018 10:11

A funguje to placení hodinka u nás nějak normálně? Telefonem platím pořád a uvažoval jsem i hodinkách, ale četl jsem, že je to zatím nějak blokovaný Googlem a musí se tam opakovaně přiřazovat karta nebo tak nějak.

Bllizard

Ondřej Mikaum_navstevnik 1

26.7.2018 12:36

Po této aktualizaci už placení hodinkami v pohodě funguje, ještě před aktualizací byl problém s neustálým deaktivováním aplikace Pay v hodinkách. Problém ale trochu je v rychlosti, pro placení je třeba aplikaci v hodinkách otevřít a to docela trvá, platba mobilem je v tomto pohodlnější.

Avenged

avenged avenged 19

27.7.2018 13:28

Funguje, ale zatím pokaždé se mi stalo, že bylo nutné hodinky přiložit několikrát, než terminál přijal platbu.

RSS (komentáře k článku)