Aktualizace Sony SmartWatch 2 – vyrobte si vlastní ciferník chytrých hodinek

Dnešní zprávou potěšíme majitele chytrých hodinek Sony SmartWatch 2. Pro všechny uživatele totiž vyšla aktualizace na tento povedený model, která přináší několik novinek a vylepšení. Největší změna se dotkne nejdůležitější funkce hodinek – zobrazování času. Nová aktualizace přináší funkci, pomocí které si sestrojíte přímo z prostředí mobilního telefonu vlastní ciferník.

SM2_aktualizace

Aktualizace nabídne nové ciferníky “na míru”

V oficiální aplikaci přibyl editor, ve kterém můžeme spravovat jednotlivé části našeho ciferníku. Ten se může naučit zobrazovat kromě hodin a data také počet notifikací, informaci o připojení Bluetooth, stav baterie či třeba následující budík. Na výběr máme mezi několika podobami zobrazení data a času, každý s jiným designem a velikostí. Jednotlivé prvky si na ploše hodinek můžeme libovolně rozmístit, a tak může vzniknout několik ciferníků “na míru”.

Změna se dočkala i pozadí v hodinkách – nyní lze volit mezi několika barevnými variantami. Na poslední skvělou funkci nás upozornil další čtenář – podsvícení hodinek lze nyní aktivovat poklepáním prstu na displej, což je velmi praktické a užitečné. Jsme rádi, že společnost Sony své chytré hodinky ještě neodpískala a stále se o ně stará alespoň touto cestou. Jsme přesvědčeni, že model SW2 představuje stále jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu.

Sony SmartWatch 2

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

 

Za tip moc děkujeme našemu čtenáři!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)