Aktualizace na Samsung Galaxy A51 vylepšuje funkce fotoaparátu

samsung galaxy a51 aktualizace fotoaparát

Samsung začal dodávat aktualizace na Galaxy A51 již před několika měsíci. Pravidelně můžeme počítat s aktualizacemi zabezpečení, které jsou doplněny o vylepšení samotného systému. V květnu byl telefon aktualizován na One UI 2.1, ovšem některé funkce z nejnovějšího rozhraní chybí. To se však nyní mění, jelikož přichází aktualizace, která vylepšuje aplikaci fotoaparát.

Aktualizace je označována jako A515FXXU3BTF4 / A515FOLM3BTE8 / A515FXXU3BTE7 a má velikost 336,45 MB. Kromě vylepšení stability a oprav některých chyb jsou v aplikaci Fotoaparát nyní k dispozici skvělé funkce Single take, My filter a Night hyperlapse.

samsung galaxy a51 aktualizace

Funkce Single take dokáže zaznamenat krátké video (třeba nějakého zajímavého momentu) a umělá inteligence následně navrhne řadu různých fotografií, GIFů či krátkých videí. Ty lze následně snadno sdílet na sociální sítě. My filter dokáže pak vytvořit si vlastní filtr fotografií. Night hyperlapse pak dokáže natáčení hyperlapse v nočním režimu. Aktualizace je aktuálně dostupná v Asii a Německu. Navíc přináší také červnové bezpečnostní záplaty.

Máte již nové aktualizace na Galaxy A51?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)