Aktualizace Realme UI 4.0 a Android 13: které telefony ji obdrží jako první?

aktualizace Realme UI 4.0

Stejně jako po představení každé nové verze Androidu, i tentokrát se výrobci postupně rozhoupávají a oznamují příchod nové verze operačního systému pro svá stávající zařízení. Nyní jsme se dočkali oznámení od čínského Realme, které společně s novým Androidem hodlá rozdistribuovat také novou verzi své grafické nadstavby. Dorazí aktualizace Realme UI 4.0 s Androidem 13 i na váš smartphone Realme?

Aktualizace Realme UI 4.0 je postavená na Androidu 13

Prostředí Realme UI 4.0 by si svou světovou premiéru mělo odbýt někdy v následujících dnech. Výrobce však již práci na tomto prostředí spolu s jeho názvem oznámil již před nějakou dobou. Někteří uživatelé Realme GT 2 Pro v domovské Číně dokonce již prostředí testují v podobě beta verze. Zřejmě aby se Realme připomnělo a také trochu nalákalo na nadcházející premiéru, zveřejnilo seznam zařízení, které aktualizaci na Android 13 a s ním spojenou nadstavbu Realme UI 4.0 obdrží. Na tomto místě se pak sluší podotknout, že se jedná o seznam pro Čínu. Lze tak očekávat, že k nám dorazí aktualizace o něco později.

Plánovaný termín aktualizace  Telefon
srpen 2022 Realme GT 2 Pro
září 2022 Realme GT2
Realme GT Neo 3 150W
Realme GT Neo 3
Realme GT Neo 3 Naruto
říjen 2022 Realme GT 2 Explorer Master
Realme Q5 Carnival
Realme Q5 Pro
Realme Q5
Realme GT Explorer Master
listopad 2022 Realme GT 5G
prosinec 2022 Realme GT Neo 2
Realme GT Neo 2 Dragonball
Realme GT Neo Flash
Realme GT Neo
Q1 2023 ostatní

Potřeba dodat je také, že se nejedná o seznam finální a na další stávající smartphony Realme se dostane v průběhu příštího roku. A v neposlední řadě, například takové Realme Q5 se na našem trhu prodává pod označením Realme 9 5G, takže alespoň nějaký smartphone z této populární řady se dočká aktualizace Realme UI 4.0 s Androidem 13 mezi prvními.

Dostane váš smartphone Realme aktualizaci na nejnovější Android 13 a Realme UI 4.0?

Zdroj: Gizchina.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)