Nová aktualizace pro poslední Pixely mačká z telefonů maximum

pixel 5 4a 5g 3 aktualizace duben

Poslední dubnová bezpečnostní aktualizace pro poslední Pixely (Pixel 5, Pixel 4a 5G) přináší kromě bezpečnostních záplat také zlepšení výkonu fotoaparátu i grafiky. Starší telefony z řady Pixel aktualizaci také získávají, ovšem pouze tyto dva modely mají navíc i další vylepšení.

Nová aktualizace pro poslední Pixely

Google tvrdí, že vylepšil kvalitu fotoaparátu telefonů Pixel 5 a Pixel 4a 5G v mnoha aplikacích třetích stran. Lépe jsou také optimalizované hry a aplikace, které jsou náročné na grafický výkon. Kromě toho byl vyřešen problém Pixelu 4, který způsoboval zamrznutí telefonu. Aktualizace se začala rozšiřovat 5. dubna a měla by být dostupná pro všechny modely skrz OTA aktualizaci.

aktualizace pro poslední pixely

Je tedy dostupná na telefony Pixel 3 a novější (včetně modelu 3a). U trojkových modelů se řeší zejména problém, kdy některým uživatelům chyběla možnost upravit rozměry widgetů na domovské obrazovce.

Už máte novou aktualizaci nainstalovanou?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)