Vyzkoušeno: Aktualizace na ICS pro nebrandovaný SGS2 (XEZ) v Kies

No Image-01

Všichni, kdo jsme netrpělivě čekali na oficiální aktualizaci pro Samsung Galaxy S II (verze XEZ), tedy oficiální CZ distribuci, jsme se dnes dočkali. Aktualizace je dostupná přes Kies (FOTA mi ji nenabídlo).

SamsungGalaxys2update

Aktualizace proběhla vpořádku během pár minut a nyní už vše běží jak má. Pro jistotu jsem si před aktualizací udělal zálohu. Přesto mi po aktualizaci v telefonu vše zůstalo, od kontaktů, přes SMS, až po fotky a dokonce i nějaké nastavení (vyzvánění, pozadí plochy). Snad jen  widgety a ikony v menu potřebují roztřídit do původního stavu.

 

Ihned jsem vyzkoušel novou funkci na odemykání obrazovky, tzv. face unlock, který mi funguje perfektně. Nezdá se mi však, že by telefon byl svižnější a pracoval rychleji. Naopak se mi párkrát stalo, že se obrazovka na zlomek vteřiny zasekla – takové drobné trhnutí při přechodu na jinou obrazovku. Ale nic, co by mě omezovalo při práci, jen jsem na to u verze Gingerbread nebyl zvyklý. Dále se změnil font. To se mi jeví jako příjemná změna, jen smajlíci v SMS jsou dle mého názoru velice prapodivní. Tak si užívejte ICS a pište do komentářů vlastní postřehy z nové verze :-).

Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Tom) portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

Upravil: Jan Šesták

Od uživatelů
O Autorovi - Od uživatelů

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (61)