Aktualizace Google Earth 8.0 přináší nové mapy, lepší 3D a další

google_earth

Tornádu aktualizací společnosti Google se nevyhnula ani aplikace Google Earth, která se nyní dočkala verze 8.0. Jedná se o větší update, ve kterém naleznete velmi zajímavé novinky. Pojďme se na ně krátce podívat.

Earth

V nové verzi aplikace Google Earth 8.0 byl vylepšen systém vykreslování obrazu, což má za následek hezčí a čistější 3D obrázky. Kromě toho Google změnil značení silnic a některé ostatní nápisy. Aplikace Google Earth nyní bude také dostávat aktuální mapové podklady, které budou zveřejňovány ve stejnou chvíli, jako u služby Google Maps. V neposlední řadě byla přidána možnost importování KML souborů ze služby Google Drive. Na nový vzhled se můžete podívat na obrázcích níže. Na levé straně se nachází aktualizovaná verze, na pravé poté starší.

Google Earth 8.0 - 2

Aktualizace je v tuto chvíli postupně uvolňována pro všechna zařízení v obchodu Google Play. Pokud jste ji stále nedostali a aplikaci byste si i přesto chtěli vyzkoušet, tak nemějte obavy. Novou verzi Google Earth 8.0 si můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu.

Používáte aplikaci Google Earth?

Zdroj: Android Police.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)