Aktualizace Foursquare přidává další funkce a osvěžuje vzhled

fsq_ico

V noci na dnešek vyšla poměrně zásadní aktualizace geo-sociální aplikace Foursquare. Přináší několik nových funkcí a inovuje uživatelské rozhraní. Ne snad, že by předchozí vzhled aplikace byl vysloveně špatný, vývojáři se však snažili přidat mu více funkčnosti. Změnu lze zaznamenat hned na úvodní obrazovce, na které největší prostor v horní liště dostalo pole pro vyhledávání.

Největší prostor v horní liště dostalo pole pro vyhledávání. Největší prostor v horní liště dostalo pole pro vyhledávání.

Ve vyhledávání se objevila položka Best Nearby, která vám najde nejlépe hodnocené podniky kolem aktuální pozice.

Ve vyhledávání se objevila položka Best Nearby Ve vyhledávání se objevila položka Best Nearby

Foursquare najde nejlépe hodnocené podniky Foursquare najde nejlépe hodnocené podniky

Prostřední část obrazovky zabírá mapa a seznam uživatelů, nacházejících se ve vašem nejbližším okolí, níže pak chronologický přehled aktivit ostatních. Seznam se aktualizuje podobně, jako v řadě programů pro sociální sítě – tahem obsahu obrazovky shora dolů.

Chronologický přehled aktivit ostatních Chronologický přehled aktivit ostatních

Tlačítko pro “check-in” (ohlášení se v daném místě) bylo přesunuto do levého dolního rohu.

Další novinka se objeví, když odsunete obraz směrem doprava (druhá cesta vede přes tlačítko v levém horním rohu) – veškeré položky menu jsou nyní dostupné ve formě postranní nabídky. Odsud se dostanete do profilu, ke svému “to-do listu”, nebio k zajímavým seznamům míst v okolí. Kromě toho lze touto cestou vyhledávat další přátele, provádět nastavení či prostudovat nápovědu.

Nová nabádka po odsunutí obraz směrem doprava Nová nabádka po odsunutí obraz směrem doprava

Uložené a doporučené seznamy Uložené a doporučené seznamy

Vizuálního zjednodušení a čistšího provedení se dočkaly ohlašovací obrazovky, sdružující na jednom místě mapu, možnost přidání komentáře a fotky, případně odeslání check-inu na Facebook a Twitter.

Pokud máte aplikaci Foursquare nainstalovanou, měla by se vám její aktualizace nabídnout automaticky. V opačném případě ji můžete stáhnout přes následující odkaz.

Foursquare
Foursquare
Verze 2013.02.12 (13. 2. 2013)
Velikost 11 MB
2.1+

Q1fM+n6+aKS0AAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Zdroje: Android Central, Android Police a Obchod Play.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)