Aktualizace Facebooku přinese změny v rozmístění ovládacích prvků, stáhněte si ji od nás

Facebook-for-Android

Není to tak dávno, co se společnost Facebook rozhodla aktualizovat aplikaci Facebook Messenger, která tak získala zcela nový vzhled. Hlavní aplikaci se však změny velikým obloukem vyhýbaly. Nyní se zdá, že se i hlavní aplikace dočká výrazné obměny, potvrzuje to zjištění portálu Android Police.

facebook-logo

Již na první pohled je patrné, že změn bude opravdu mnoho. Pojďme se na ně krátce podívat.

Vrchní modrý panel nově zobrazuje název sekce, ve které se uživatel nachází a možnost vyhledávání na pravé straně. Nabídka s chatem zůstala zachována. Menu pod modrým panelem obsahuje možnosti Novinky, žádosti o přátelství, zprávy, notifikace a menu. Původní možnosti Status, Photo a Check In se přesunuly do spodní části aplikace.

Facebook1

Nová aktualizace také vyžaduje některá oprávnění navíc:

  • Přístup k SMS a MMS
  • Správa Wi-Fi
  • Nastavení pozadí
  • Změna nastavení audia
  • Správa kalendáře

Facebook 4

Aktualizace je v tuto chvíli dostupná pouze pro beta testery, i tak si ji od nás můžete stáhnout. Nové rozhraní se vám však zpřístupní až ve chvíli, kdy ho Facebook uvolní pro všechny uživatele. Pokud jste beta tester, tak k rozhraní budete mít přístup ihned po aktualizaci aplikace.

Odkazy pro stažení

Líbí se vám nový vzhled aplikace?

Zdroj: Android Police

android-roku-2013

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)