TOPlist

Aktualizace hodinek Garmin vám pomůže najít ztracený telefon pomocí GPS

garmin najít telefon gps
  • Garmin vydává aktualizaci verze 10.20 pro jeden ze svých modelů chytrých hodinek
  • Firmware přináší do nositelné elektroniky několik nových funkcí, včetně nástroje pro hledání telefonu
  • Nejedná se o hledání pomocí sítě Find My Device, jde o funkci hodinek

Garmin vivoactive 5 (010-02862-10) dostává novou stabilní aktualizaci firmwaru verze 10.20. Tato verze přináší řadu nových funkcí, které už jsou známé z dalších modelů.

Protokol změn pro firmware verze 10.20 obsahuje tři nové funkce přidané od poslední stabilní aktualizace 9.28. První položkou je aplikace Garmin Messenger a doprovodný pohled, který vám umožní kontaktovat přátele a rodinu v oblastech se špatným mobilním pokrytím. Dalším přírůstkem je nástroj Najít můj telefon, který vás pomocí GPS naviguje k poslední známé poloze vašeho smartphonu.

garmin vivoactive 5

K dispozici je také dynamické přepínání zdroje srdečního tepu, funkce navržená tak, aby zvýšila přesnost měření srdečního tepu při nošení hodinek i hrudního pásu s monitorem srdečního tepu. Tento nástroj znamená, že pokud dojde k přerušení připojení z hrudního zařízení, použijí se místo toho data ze snímače hodinek.

Spolu s hlavní aktualizací je k dispozici nová verze GCM Translations, verze 2.17. Před několika dny, kdy tým Garminu naposledy aktualizoval příspěvek na fóru týkající se nejnovějšího firmwaru, potvrdil, že aktualizace je dostupná pro 75 % uživatelů vivoactive 5. Software se stahuje dvěma způsoby: z Garmin Connect Mobile nebo Garmin Express. Podobná aktualizace se navíc zavádí také na chytré hodinky řady Venu 3.

Máte hodinky Garmin?

Zdroj: forum Garmin

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)