TOPlist

Nový akční tarif od T-Mobile vychází na 449 korun. Má neomezené volání a zůstanete „Pořád online“

t-mobile akční tarif 6 gb dat
  • T-Mobile se opět snaží oslovit zákazníky akčním tarifem
  • Nabízí neomezené volání i SMS a 6 GB dat
  • Namísto původních 649 korun za něj zaplatíte 449 korun

T-Mobile navazuje na svou vánoční nabídku (5 GB a pak Pořád online) a na svém e-shopu právě zveřejnil akční tarif s 30% slevou, který může zaujmout nejednoho zákazníka, který nemá sjednanou žádnou retenční nabídku. Při pohledu na ceny ostatních operátorů, se totiž zdá být poměrně výhodný, ačkoliv telefonát na retenční oddělení prakticky vždy zajistí ještě o něco lepší cenu.

Řeč je o tarifu 6 GB a pak Pořád online, který nabízí přijatelnou porci dat i neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR i EU. Pokud se vám povede oněch 6 GB vyčerpat, můžete navíc zůstat „Pořád online“ díky službě, kterou T-Mobile nabízí už delší dobu, je však potřeba ji si každý měsíc aktivovat v mobilní aplikaci.

Rychlost stahování se omezí na dnes až směšných 256 kbit/s, takže na přehrávání hudby a videí to určitě nebude, na druhou stranu – stále budete mít přístup ke kecálkům jako Messenger či WhatsApp, jízdním řádům a s trochou trpělivosti si můžete přečíst i nějaký ten článek/brouzdat vlákny na X.

t-mobile 6 gb dat tarif sleva

Akční tarif mohou aktivovat noví zákazníci nebo ti, kteří přecházejí od jiného operátora, případně uživatelé předplacenky Twist. Standardně tarif vychází na 645 korun, do 31. března jej lze pořídit za 449 korun.

Cena: 449 Kč

Jak se vám pozdává sleva na tarif od T-Mobile?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)