Adobe Premiere Rush již brzy na Android. Jednoduchá úprava videí pro telefony

adobe premiere rush android aplikace

Úprava videí přímo na Androidu není zrovna jednoduchá. Brzy se to ale může změnit díky aplikaci Adobe Premiere Rush. To, že se aplikace chystá na Android, se oznámilo již v minulém roce. Přesné datum vydání ale Adobe neoznámilo. Dlouho už to ale trvat nebude. Aplikace se totiž momentálně nachází v uzavřené betaverzi. K dispozici jsou i první screenshoty.

Adobe Premiere Rush brzy vychází i pro Android. Aplikace bude poměrně náročná

Několik uživatelů, kteří testují Adobe Premiere Rush na Androidu, zveřejnili první informace včetně screenshotů. Zajímavé je to, že půjde o poměrně masivní aplikaci. Už v nefinální verzi má velikost 432 MB. K dispozici je i odkaz na stažení v Google Play, nicméně pokud nejste v testovací skupině, tak se vám aplikace nezobrazí.

adobe premiere rush cc android

K dispozici už jsou i první screenshoty, na kterých si můžete prohlédnout uživatelské rozhraní. Kromě úpravy videí, se dá upravit i zvuk a s pohyblivou grafikou. Vzhledem k zaměření na tablety a telefony nenabídne takové možnosti jako PC verze Adobe produktů, nicméně cílí na jednoduchost.

Jakou aplikaci používáte k úpravám videí na Androidu?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)