Adobe Flash nebude možné stáhnout na Jelly Bean, nedostane certifikaci

adobe_flash_8s600x600[1]_CkR

Systém Android má již delší dobu konkurenční výhodu, když plně podporuje Adobe Flash, který využívá velké množství uživatelů mobilních přístrojů. Už s příchodem Ice Cream Sandwich však hrozilo, že by v nové verzi systému Android mohl být s Flashem problém, což se nakonec nenaplnilo a tento doplněk funguje na ICS zcela bez problémů. Společnost Adobe však již dříve oznámila, že vývoj Flashe již na androidí platformu zastaví a delší dobu vydává jen bezpečnostní záplaty. Autoři doplňku se také nechávají slyšet, že nový systém Jelly Bean oficiální podporu nedostane, neboť pro certifikaci je nutné otestovat spoustu zařízení a na to již společnost prostředky nevynaloží. Stejně tak předesílá, že používání Adobe Flash na přístrojích s Jelly Bean může způsobovat problémy a bude se snažit znemožnit stažení doplňku z Google Play.

google-Android-ice-cream-sandwich-adobe-flash

Dá se předpokládat, že se uživatelé systému Jelly Bean stejně Flashe dočkají, nebude to však nejspíše oficiální cestou (zdravíme forum xda-developers).

zdroj: digitaltrends.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)