TOPlist

Adobe Acrobat Reader lze nyní propojit s účtem na Dropboxu

Adobe Acrobat Reader Dropbox

V dnešní době již nemusíme psát a upravovat dokumenty jen u počítače, tak jako dříve. Funkci počítačů čím dál více přebírají mobilní přístroje. V případě vytváření a úpravy dokumentů však není chytrý telefon tak pohodlný jako počítač. Proto je důležité mít většinu potřebných věcí nejlépe na jednom místě se snadným přístupem. Nově vyšlá aktualizace aplikace Adobe Acrobat Reader tak potěšila mnoho z nás. Přináší totiž velice užitečnou funkci, která zjednodušuje manipulaci s dokumenty a urychluje práci. Touto funkcí je přímé napojení na Dropbox účet.

Vaše soubory uložené na Dropbox účtu jsou tedy synchronizovány s aplikací Adobe Acrobat Reader, kde je lze otevírat a upravovat. Provedené změny jsou následně ukládány na Dropbox. Také každá činnost provedená na úložišti Dropbox je ihned synchronizována s aplikací Adobe Acrobat Reader.

Ke všem svým souborům tak pohodlně přistupujete z jedné aplikace a nemusíte nikam nic stahovat ani ručně přesouvat. To velice urychluje a zjednodušuje práci. Pokud chcete novou funkci vyzkoušet, stáhněte si novou verzi aplikace z Google Play.

Zdroj: androidcommunity.com

Adobe Acrobat Reader: Edit PDF
Adobe Acrobat Reader: Edit PDF

Používáte Adobe Acrobat Reader pro čtení a úpravu PDF dokumentů v mobilním přístroji?

Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)