Acer představil nový ICONIA TAB A110

ACER

Společnost Acer je na androidí platformě známa především díky svým tabletům a řadě Iconia TAB. Stejně jako další výrobce tabletů ani společnost Acer nepotěšil model Nexus 7, který přinesl spoustu muziky za málo peněz. Jako odpověď představuje tedy Acer nový model s názvem A110, který by měl nabídnout také vysoký výkon, bohatou výbavu, systém Jelly Bean a nízkou cenu. Nový model je vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů, velmi výkonným chipsetem Nvidia Tegra 3, 1GB RAM pamětí, 8GB vnitřní pamětí, slotem pro MicroSD kartu, HDMI výstupem a 3420mAh baterií. Pro videohovory může posloužit 2MPx přední fotoaparát.

061912a2

Zařízení je tak poměrně dobrým konkurentem Nexusu 7 a povede-li se Aceru dostat toto zařízení na náš trh dříve než Nexus 7, může “ulovit” některé zákazníky, kteří stále na pecku od Asusu a Googlu čekají.

zdroj:  tisková zpráva, phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)