AAA Auto s vlastní aplikací pro Android. Jaká je?

karolina-topolova-aaa-auto

Pokud jste se v minulosti již někdy poohlíželi po novém autě, určitě jste narazili na velmi známý bazar AAA Auto. Největší prodejce ojetých aut v České republice si pro nás připravil aplikaci, která nám umožní pátrat po novém plechovém miláčkovi i na cestách – z prostředí mobilního telefonu. Jaká nová aplikace AAA Auto je?

Aplikace AAA Auto

Co vlastně v aplikaci nalezneme? V první řadě vyhledávač v obrovské databázi vozidel, který nás v případě této aplikace rozhodně zajímá nejvíce. Auta, která nám padnou do hledáčku, můžeme umístit do tzv. Parkoviště, kde budou kdykoliv dostupná. Skrze funkci Výkup vozu můžete dokonce nabídnout své auto v prodeji. Aplikace je zdarma a nabízí velice přehledné a intuitivní prostředí, které se nám líbí. Může za to moderní koncept, kdy je základní menu schované v levé části obrazovky a zobrazí se tahem prstu zleva doprava.

aplikace-aaa-auto (11)

Vyhledávání vozu

Vyhledávání vozů probíhá díky zadaným požadavkům, kdy musíme určit minimálně značku vytouženého vozu. Dále můžeme vybrat model, druh karoserie, cenu, ročník a spoustu dalších údajů díky rozšířenému  hledání. Po stisknutí tlačítka Hledat nám aplikace naservíruje všechny vozy, které zadaným parametrům vyhovují. Ikonkou v pravém horním rohu můžeme výsledky vyhledávání uložit – dostaneme se k nim později skrze tři tečky z obrazovky pro vyhledávání vozů.

aplikace-aaa-auto (6)

Po kliknutí na jeden z vozů se dostáváme na podrobné informace, které obsahují také galerii. Automobil si můžeme zamluvit (ozvou se nám pracovníci AAA Auto), spočítat jeho cenu, sdílet na sociální sítě či pomocí ikonky v pravém horním rohu uložit do tzv. Parkoviště.

aplikace-aaa-auto (2)

Výkup vozu a Parkoviště

Skrze formulář Výkup vozu si můžete nechat od AAA Auto ocenit váš vůz, který se chystáte prodat. Parkoviště umožňuje přístup k dříve uloženým autům.

aplikace-aaa-auto (5)

AAA Auto a Akce

V sekci AAA Auto se dozvíte všechny důležité informace, které byste měli o této firmě vědět – kontakty, popis firmy a mapu poboček.

aplikace-aaa-auto (7)

Název Akce hovoří sám za sebe – AAA Auto čas od času nabízí výhodné bonusy při nákupu auta a zde je máte všechny hezky pohromadě.

aplikace-aaa-auto (10)

Závěr – aplikace AAA Auto

A jaké máme pocity z této aplikace? Dobré. Prostředí aplikace je velmi jednoduché, přehledné a intuitivní, což je cíl každého programátora. Všechny funkce fungovaly výborně, ale důležitá je pouze jedna – vyhledávání vozů. Aplikace AAA Auto nabízí rozsáhlé množství kritérií, pomocí kterých můžeme kýžený vůz vyhledávat, výsledky navíc dokáže ukládat pro offline prohlížení. Aplikace je k dispozici navíc úplně zdarma.

AAA AUTO
AAA AUTO

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (57)