TOPlist

Do Xiaomi Mi Note 10 a Mi Note 10 Pro míří Android 11

Xiaomi Mi Note 10 Pro Android 11

Telefony Mi Note 10 a Mi Note 10 Pro mají v repertoáru společnosti Xiaomi zvláštní místo. A jedno zajímavé světové prvenství. Jde o první telefony, které přišly na trh se 108megapixelovým fotoaparátem na zádech. Od té doby už ale uplynulo celkem dost času, o čemž svědčí i fakt, že mobily dorazily s Androidem ve verzi 9.0 Pie a nadstavbou. Teď je ovšem čeká již druhý generační skok. Xiaomi Mi Note 10 a Note 10 Pro dostávají Android 11.

Xiaomi Mi Note 10 zadní strana

Mobily, které se v některých asijských zemích prodávaly jako Mi CC9 Pro a Mi CC9 Pro Premium Edition, dostávají update v rámci evropského prostoru EEA. Týká se tedy i českých majitelů. Aktualizace k nám přichází asi měsíc za čínskými verzemi. Instalační balík nese označení V12.1.3.0.RFDEUXM a jeho součástí jsou také únorové bezpečnostní záplaty. Android 11 je podle dosavadních plánů poslední verzí, kterou Xiaomi Mi Note 10 a 10 Pro dostanou. Do budoucna tyto přístroje nejspíš čeká už jen povýšení na nové MIUI.

Jakou verzi systéme máte ve vašem Xiaomi?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)