Dříve, než jsme čekali. Xiaomi Mi 9T brzy dostane Android 10

xiaomi mi 9t

Xiaomi Mi 9T se prodává na našem trhu necelé tři měsíce a u českých zákazníků se dočkalo velké obliby, což dokazují také jeho prodeje. Zařízení zaujme příznivou cenovkou, zajímavým designem i slušným výkonem a dle všeho se brzy dočká aktualizace na nejnovější Android 10.

xiaomi mi 9t

Dle zahraničních zdrojů Xiaomi dokončuje přípravy na Android 10 a Mi 9T má být jedním z prvních zařízení, které ho obdrží. Do prvních zemích se má aktualizace dostat na začátku října, přičemž ostatní země mají rychle následovat. Je tedy opravdu vidět, že si čínský gigant dává na aktualizacích záležet a nejnovější Android přinese jako jeden z prvních výrobců.

xiaomi mi 9t
V Mi 9T aktuálně běží Android 9.0 Pie s grafickou nadstavbou MIUI 10. Zařízení nabízí 6,39″ displej s Full HD + rozlišením a integrovanou čtečku otisků prstů v displeji. Ta navíc nově zabírá větší plochu, takže prst rozpozná prakticky kdekoliv. Přední stranu neruší žádný výřez, jelikož disponuje vysouvací selfie kamerkou. O výkon se stará čip Snapdragon 730 ve spolupráci s 6 GB RAM a na výběr máme z 64 a 128 GB verzí. Na paměťové karty můžeme kvůli chybějícímu slotu zapomenout. Telefon lze pořídit u českých prodejců za cenu přibližně 10 tisíc korun.

Co říkáte na Xiaomi Mi 9T a brzkou podporu Androidu 10?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)