Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro začínají dostávat MIUI 12

Xiaomi Mi 10 Pro

Společnost Xiaomi oficiálně představila systém MIUI 12 na konci dubna a nyní se dostává na telefony Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro. Aktualizace na tento systém čeká na celkem 47 různých telefonů, ovšem do konce června jej dostanou jen vlajkové lodě z loňska. Můžeme zmínit Mi 9T či Redmi K20.

Aktualizace je prozatím dostupná pouze v Číně a datum zahájení na globálním trhu ještě není známé. Nemělo by to však trvat déle, než měsíc. Majitelé telefonů Mi 10 a Mi 10 Pro dostávají v Číně poměrně malou aktualizaci, která má velikost pouhých 820 MB. Aktuální verze MIUI je pak v12.0.1.0.

Nový systém přináší spoustu vylepšení jako jsou nové super tapety, které se umí dynamicky měnit dle situace, vylepšený tmavý režim, nová navigační gesta, zlepšení zabezpečení, lepší kontrola nad soukromím či funkci AI Calling. K dispozici je také nový Always-on displej či malá plovoucí okna, která vám umožní nechat otevřené malé náhledy aplikací.

Těšíte se na MIUI 12 u Xiaomi Mi 10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)