Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro dostávají stabilní Android 11

xiaomi aktualizace android 11

Telefony Xiaomi Mi 10 a Mi 10 Pro dostávají stabilní verzi systému Android 11. Nová aktualizace přichází také s nejnovější nadstavbou MIUI 12.2.2.0 a nese označení RJBCNXM. Beta verzi systému Android 11 vydal čínský gigant již před dvěma měsíci a nyní se konečně dočkáme stabilní verze, kterou samozřejmě dostanou všichni uživatelé.

Xiaomi Mi 10 dostává Android 11

Aktualizace je prozatím dostupná pouze pro uživatele, kteří používají čínskou ROM a má velikost přibližně 3 GB. Můžeme se těšit také na nejnovější říjnové bezpečnostní záplaty. Na globální trh by měla aktualizace zamířit velice brzy, nijak jinak se k tomu Xiaomi nevyjádřilo.

xiaomi mi 10 android 11

Základní varianta Xiaomi Mi 10 navíc poměrně dost zlevnila a tak se s faktem, že do něj brzy dostaneme nejnovější systém jedná o poměrně zajímavý nákup. Telefon disponuje čipsetem Snapdragon 865, má parádní 90 Hz AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a dle DxOMark se jedná o jeden z vůbec nejlepších fotomobilů.

Dostanete Android 11 i na váš telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)