Windows 10 Pro za €10.39 a sleva 86% na Office v letním výprodeji u URCDkey

Windows 10 Pro licence

Komerční článek

Windows 10 Pro a Office 2016 a 2019 patří mezi to nejlepší od Microsoftu a my pro vás máme tento software za neodolatelné ceny. Pokud tedy chcete výrazně ušetřit a zároveň mít oficiální licenci, je to přesně pro vás.

Skvělá cena Windows 10 Pro

Windows 10 Pro je nejvyšší verze aktuálního operačního systému Windows 10 od Microsoftu. Naleznete v něm obvyklé intuitivní ovládání a všechny funkce, které očekáváte od moderního operačního systému. Díky neustálé podpory a přísunu aktualizací se navíc jedná o velice bezpečný systém, který je stále chráněný proti moderním hrozbám. Ačkoli je Windows 10 Pro to nejlepší, co můžete mít ve svém počítači, někoho by mohla odradit cena. Proto jsme si pro vás připravili unikátní nabídku se skvělou cenou na portálu URCDkey. Licenci na Microsoft Windows 10 pořídíte po slevě za skvělých 10.39 EUR.

Windows 10 Pro a Office v akci

Pokud by jste si chtěli zakoupit klíč nejen k Windows 10 Pro, ale i k Office, URCDkey nabízí výhodné balíčky obou licencí. Nezapomeňte uplatnit váš sledový kód SD20.

Výhodné nabídky z URcdkey:

Windows 10 Pro cena

Výhodná cena Office 2016 a 2019

Každý moderní počítač by měl obsahovat také kancelářský balík, ve kterém pohodlně a rychle uděláte všechnu práci, co potřebujete. V nabídce URCDkey naleznete dvě možnosti kancelářského balíku. První je Office 2016, který sice není letošní model, ale nabízí všechny potřebné funkce v kombinaci s neodolatelnou cenou 27.99 EUR (po slevě 20%). Pokud byste chtěli to nejnovější, máme pro vás připravenou akci na Office 2019, které pořídíte za cenu 44.79 EUR. Oba kancelářské balíky nabízí širokou podporu formátů souborů a zaručují plnou kompatibilitu se všemi dokumenty, které potřebujete otevřít. Licence na Office 2016

Proč nakupovat u URcdkey?

Tím prvním důvodem je samozřejmě skvělá cena, která je bezkonkurenční a běžná licence na Windows 10 a kancelářský balík Office za lepší cenu seženete jen stěží. Druhý důvod ve velice snadný nákup, který probíhá online. Eshop URCDkey je plně v češtině a při nákupu je k dispozici online asistent, pokud byste potřebovali při nákupu pomoc. Po zakoupení a zaplacení vám bude licenční klíč doručen velice rychle do emailu a můžete svůj software ihned aktivovat. Kromě kvalitního software naleznete na URCDkey také licenční klíče do her za skvělé ceny. URCDkey - Windows 10 Pro

Poznámka redakce

Chápeme, že takto levné licence na oficiální software mohou být pro někoho v tzv. šedé zóně. Je tedy na každém, zdali výhodnou nabídku využije, či nikoliv. Také zastáváme názor, že je mnohem lepší si zakoupit “tuto” licenci za výhodnou cenu a oficiálně ji u společnosti Microsoft aktivovat, než si zavirovat počítač při hledání jiných cest v temnějších zákoutích internetu. Nepředpokládáme to, ale pokud by vás přece jenom s licencí doprovázely jakékoliv trable, určitě se nám ozvěte na redakční email, pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

Která z akcí vás zaujala nejvíce?

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)