Windows 10 Pro za €12.29 a Office 2016 pouze za €29 u SCDkey

scd microsoft windows office

Komerční článek

Pokud vlastníte nějaký stolní počítač a nepoužíváte na něm macOS či Linux, pravděpodobně používáte tradiční operační systém od Microsoftu – Windows. Jeho poslední verzi, navíc v profesionální variantě – tedy Windows 10 Pro lze nyní zakoupit u e-shopu SCDkey. Pokud tedy stojíte o legální licenci tohoto systému, nebo kancelářského balíčku Microsoft Office 2016, jste zde na správném místě. Lze je totiž pořídit s velikou slevou.

Windows 10 Pro za super cenu

Jak jsme již zmiňovali, Windows 10 Pro je aktuálně ta nejvyšší verze, kterou si můžete pořídit. Výhod oproti ostatním verzím je zde několik. Například lze využít funkce vzdálené plochy a ovládat tak celý PC na dálku. Pokud patříte mezi opravdové hardwarové nadšence či máte nějaký server, Windows 10 Pro podporuje více, než 128 GB RAM. Pokud byste vyšší hodnotu nainstalovali v jiných Windows 10, ukázalo by se vám maximálně 128 GB. Ve verzi Pro lze rovněž spravovat a nastavovat skupiny uživatelů a jejich oprávnění. A nyní můžete mít tuto profesionální variantu za velmi příjemných 10.39 EUR WINDOWS 10 sleva

Balíček Windows 10 + Office 2016

Máte-li zájem zakoupit si licenci na Windows a rovnou k ní přihodit Office 2016, nabízí SCDkey zvýhodněné balíčky pro obě licence. Pro aktivaci slevy musíte uplatnit slevový kód CZ18.

Zajímavé výhodné nabídky od SCDkey:

Office 2016 a 2019 se skvělou slevou

Snad každý potřebuje ke své práci kancelářský balíček Office. Je jedno, jestli tvoříte jednoduché texty ve Wordu, prezentace v PowerPointu či složité tabulky v Excelu, skoro jistě nějakou tu kancelářskou appku někdy využijete. Proto jsme si pro vás připravili starší Office 2016, které nabízejí většinu funkcí a moderní design a to za super cenu 29.51 EUR. Pokud byste však chtěli to nejnovější, co americký gigant nabízí, je zde také poslední varianta Office 2019. Ta nabízí nejnovější design a spoustu nových pokročilých funkcí, jako například převod textu do mluveného slova. Ta je v e-shopu dostupná za 45.91 EUR. Samozřejmě nechybí podpora spousty formátů a plná kompatibilita je zde na prvním místě. office 2019

Poznámka redakce

Chápeme, že takto levné licence na oficiální software mohou být pro někoho v tzv. šedé zóně. Je tedy na každém, zdali výhodnou nabídku využije, či nikoliv. Také zastáváme názor, že je mnohem lepší si zakoupit “tuto” licenci za výhodnou cenu a oficiálně ji u společnosti Microsoft aktivovat, než si zavirovat počítač při hledání jiných cest v temnějších zákoutích internetu. Nepředpokládáme to, ale pokud by vás přece jenom s licencí doprovázely jakékoliv trable, určitě se nám ozvěte na redakční email, pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc.

Využíváte podobné slevy?

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)