První snímky ukazují vzhled OnePlus Watch, nabídnou 2 designy

Vzhled OnePlus Watch

OnePlus si pro své chytré hodinky patentoval dva designy. Patent ukazuje vzhled OnePlus Watch na podrobných výkresech. Očividně půjde o kulaté hodinky, které se vzhledem nebudou zrovna dvakrát lišit od ostatních chytrých hodinek. Co ale vypadá poměrně zajímavě je řemínek. První řemínek se zdá být sportovní. Vzhled řemínku lehce připomíná chytrý sportovní náramek. Samotný řemínek bude s největší pravděpodobností vyrobený ze silikonu.

Druhý vzhled řemínku u OnePlus chytrých hodinek je o něco více formálnější. Spona na konci řemínku má zcela neobvyklý design, který bude údajně klíčovým prodejním lákadlem.  Řemínek bude pravděpodobně vyrobený z kůže. Obě verze hodinek mají dvě tlačítka na pravém boku. Na zadní straně hodinek je optický snímač srdečního tepu, vedle kterého jsou pravděpodobně nabíjecí piny.

Předešlé úniky zatím ukázaly, že vzhled OnePlus chytrých hodinek nebude jenom sportovní a formální. Pravděpodobně by měla vyjít i jedna menší edice, která bude spojená se hrou Cyberpunk 2077. Navzdory četným únikům a oficiálním ukázkám stále nevíme, kdy hodinky konečně dorazí. Mezi aktuální odhady patří březen, maximálně začátek dubna.

Jak se vám zatím líbí vzhled OnePlus Watch?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)