Je libo dotace? Vodafone už taky oznámil předvánoční nabídky

Vodafone nabídky Vánoce vánoční 2022

I operátor Vodafone už se zařadil po bok svých dvou největších tuzemských konkurentů a odstartoval letošní vánoční kampaň. Přináší v ní údajně v Česku nejširší výběr dotovaných zařízení, mezi které patří telefony, chytré hodinky, tablety, počítače, televizory nebo herních konzole. Nově si přitom zákazník ke každému telefonnímu číslu s měsíčním tarifem může výhodně koupit rovnou dvě zařízení. Vodafone jejich kombinace neomezuje, výběr je flexibilní.

Vánoce budou: I ti, od kterých byste to nečekali, umí překvapit

Vánoce budou: I ti, od kterých byste to nečekali, umí překvapit

“Pro první zařízení platí slevy až 5000 korun (u telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 128 GB dokonce 8000 korun), další zařízení si pak lze pořídit ve formě splátek bez navýšení, zákazník nezaplatí nic navíc. Pro věrné zákazníky je připravená elektronika od 1 koruny a zbytek na bezúročné splátky už od 100 korun měsíčně,” uvádí operátor. Všechny slevové nabídky k produktům jsou shromážděny na jeho speciálním webu.

Vodafone bude také dál nabízet Neomezený tarif Basic za 499 Kč a tarif Super za 599 Kč měsíčně. “Podobně i samostatné SIM karty jsou za 599 a 799 korun jasně nejlepší nabídkou na českém trhu. Pro pevné internetové připojení dál nabízíme Zvýhodnění napořád: rychlost 1 Gb/s vyjde místo standardních 899 na 699 korun, při kombinaci více služeb dokonce na 599 korun měsíčně. Podobně třeba rychlost 150 Mb/s na 299 korun plus pronájem modemu,” dodává Vodafone, jehož kampaň letos doprovází tematika technicky zdatných seniorů.

Vánoce budou: Jaký představení?

Vánoce budou: Jaký představení?

Připravená je i speciální televizní nabídka. Zákazník, který si u Vodafonu koupí televizor Sony (na výběr jsou úhlopříčky 55 a 65 palců), získá službu Vodafone TV s tarifem Komfort na 3 měsíce zdarma. A stávající i noví zákazníci automaticky k tarifu Klasik dostávají přes Vánoce zdarma přístup do Videotéky Vodafone TV, kde jsou k dispozici tisíce titulů včetně oblíbených vánočních pohádek a filmů. Na své dárky se mohou těšit také majitelé předplacených karet, Vodafone je představí 24. listopadu.

Myslelo se i na firemní zákazníky. “Spojením služeb mobilního tarifu Neomezený Business Super za 699 korun a například pevného internetu s rychlostí 200 Mb/s za 351 korun zaplatí zákazníci 1050 korun měsíčně a ročně ušetří tisíce korun, které mohou investovat efektivně zpět do svého podnikání,” uzavírá český operátor s tím, že jsou veškeré vánoční nabídky na zvláštní stránce.

Která nabídka vás zaujala nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)