Vodafone má v akci 1Gb/s internet se slevou 50%. Co dalšího zlevnilo a do kdy akce trvá?

vodafone sleva 1Gbs internet1

Vodafone spouští akci v rámci které mohou získat zákazníci 1Gb/s internet se slevou 50%. Nejrychlejší tarif 1Gb/s tak vyjde jen na 550Kč měsíčně, a to včetně modemu. Slevy ale operátor nabízí i na ostatní tarify. Akce je možné využít po omezenou dobu, ale sleva již zákazníkovy zůstane napořád. Jaké jsou podmínky akce a proč Vodafone tak zlevňuje internet?

Vodafone se rozhodnul změnit firemní strategii a chce v současné době podporovat spolupráci lidí a technologie. Spousta lidí je v době pandemie na internetu závislá, protože díky internetovému připojeni mohou pracovat nebo studovat z pohodlí domova. Operátor tak od prvního dubna snížil ceny svých tarifů pro pevné internetové připojení. Vodafone koupil minulý rok kabelového operátora UPC, takže jeho síť pokrývá více než 1,4 milionu domácností.

vodafone internet sleva

Nejvyšší tarif 1Gb/s internet od Vodafone vychází se slevou v akci na 550Kč/měsíc včetně pronájmu modemu. Levnější tarify s rychlostmi 500Mb/s a 300Mb/s vyjdou teď na 500Kč, respektive 462Kč měsíčně včetně modemu. Slevy má operátor připravené i pro podnikatele. Akce je možné využít od 1. dubna do 31. května. Výhodná cena, ale zákazníkům zůstane už napořád. Kompletní podmínky najdete na webu operátora.

Vaše světy si mohou být blíž – síť pro vaše spojení

Vaše světy si mohou být blíž – síť pro vaše spojení

Co říkáte na novou akci od Vodafone?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)