Vivo IQOO U3 oficiálně: 90 Hz displej, 5 000 mAh baterie a lákavá cena

nový levný telefon 90 hz

Společnost vivo dnes představila oficiálně svůj nový model iQOO U3. Žádné velké haló se okolo telefonu nedělo, společnosti za něj nestála ani online konference. Tak trochu potichu byl telefon pouze přidán na čínský e-shop JD.com, takže je samozřejmě známá cena a veškeré klíčové specifikace. Pojďme se na něj tedy podívat.

Vivo IQOO U3 oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,53″ LCD displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a samplovací frekvencí 180 Hz. To je na svou kategorii velice dobrý parametr a jsme velmi zvědaví, jaký pocit z něj budou mít první recenzenti. Narušuje jej kapkovitý výřez s 20 MPx selfie kamerkou a vzhledem k LCD displeji se čtečka otisků prstů nachází na boku telefonu v power tlačítku. Na zadní straně pak nalezneme modul, ve kterém se skrývají dva fotoaparáty a LED blesk. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 MPx a sekunduje mu 2 MPx hloubkový senzor.

O výkon se zde stará čipset MediaTek Dimensity 800U, kterého doplňuje buď 6 nebo 8 GB RAM a 128 GB úložiště. Telefon láká na kvalitní chlazení, které by mělo telefon uchladit i při náročném používání. O výdrž se pak se pak stará 5 000 mAh baterie s podporou 18 W nabíjení skrz USB-C konektor. Předobjednávky začínají prozatím pouze v Číně a to za 1 498 CNY, tedy asi 5 000 korun bez daně za základní variantu.

Co říkáte na nové vivo iQOO U3?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)