Do Galaxy Watch3 a Watch Active2 míří update. Mění i vzhled

update pro Galaxy Watch3 a Watch Active2

Majitelé chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch3 a Galaxy Watch Active2, tedy nejnovějších modelů v obou těchto sériích, mohou vyhlížet příchod nové aktualizace. V rámci updatu systému Tizen na verzi 5.5.0.2 se pro obě zařízení uvolňuje cca padesátimegabajtový balíček s několika vylepšeními a opravami. Firmwarová vydání R840XXU1BUE3 potažmo R820XXU1DUE3 řeší u obou modelů nejen tradiční opravy menších chyb, ale i pár designových změn. Co přesně tento nový update pro Galaxy Watch3 a Watch Active2 přináší?

update pro Galaxy Watch3 a Watch Active2 changelog

Changelog neboli soupis provedených změn je u obou modelů stejný. Kromě oprav chyb a vylepšení stability byla věnována péče i vzhledu systému. Konkrétně některým ikonám. Změny nastanou u vizualizace upozornění na dlouhou neaktivitu a také u ikon při automatickém spuštění záznamu sportovní aktivity. Nejde tedy o žádné velké změny, ale systém by po nich měl běžet i vypadat trochu lépe.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Připomeňme, že prostředí Tizen se už dalších Samsung hodinek týkat nebude. Kvůli přechodu na Wear OS od Googlu. Pokud chcete zmíněný update pro Galaxy Watch3 a Watch Active2 hodinky vyhledat manuálně, můžete tak učinit přes aplikaci Galaxy Wearable.

Co vám v Samsung hodinkách momentálně chybí?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)