Nový update pro Huawei Watch GT 2 řeší pár chyb a spouští nové funkce

update-huawei-watch-gt-2-kveten-2020

Co může chytré hodinky učinit ještě chytřejšími? Mimo jiné také aktualizace firmwaru alias vestavěného ovládacího systému. Zajímavý update se teď týká Huawei Watch GT 2, které v těchto dnech přijímají balík nejen s tradičně přítomnými bezpečnostními záplatami a opravami chyb, ale i dvěma úplně novými funkcemi. Tou první je dálkové ovládání spouště fotoaparátu. Bude fungovat u telefonů stejné značky, které mají nadstavbu EMUI ve verzi 10.1 či novější. Druhou novinkou je možnost přidávat sportovní cvičení přímo na hodinkách.

Pokud chcete update pro Huawei Watch GT 2 do hodinek stáhnout a nainstalovat, musíte do aplikace Huawei Zdraví. Klikněte na název připojených hodinek a dole v menu je položka Aktualizace firmwaru. Pokud už se vás update týká, bude vás o tom aplikace informovat malou červenou tečkou. Aplikaci Zdraví je nutné mít pro update těchto hodinek alespoň ve verzi 1.0.7.16. Instalační balíček má kolem 40 megabajtů a celý proces trvá pár minut.

Máte hodinky Huawei Watch GT 2? Využijete novinky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)