Únik fotek: Takto budou vypadat Fitbit Sense 2, Inspire 3 a Versa 4

Fitbit Sense 2 Inspire 3 Versa 4 únik foto

Společnost Fitbit, aktuálně již spadající pod křídla firmy Google, chystá oficiální uvedení tří nových kousků chytré nositelné elektroniky. Půjde o hodinky Fitbit Sense 2 a Fitbit Versa 4, které na trh doprovodí náramek Fitbit Inspire 3. I když se zatím ani neví datum uvedení, nedávný únik umožňuje nahlédnout, jak budou všechny tři nové produkty vypadat.

Hodinky Fitbit Sense 2 budou díky tvarům i materiálům na první pohled vypadat velmi podobně jako úspěšný první model, nicméně obrázky potvrzují přidání vystouplého tlačítka na boční stranu. Tento prvek některým majitelům původních Sense chyběl.

Fitbit Sense 2 Inspire 3 Versa 4 únik foto Inspire 3

Náramek Fitbit Inspire 3 se bude od svého předchůdce lišit podstatně více. Možná i po stránce specifikací, což ale zatím nevíme, ale určitě z hlediska vzhledu. Nová verze o dost více připomíná například Xiaomi Mi Band nebo Samsung Galaxy Fit a zapadá tak do trochu nudného designového segmentu. Smartwatch Fitbit Versa 4 budou opět velmi podobné modelu Sense (tedy i s novým tlačítkem) a podstatné rozdíly bude potřeba hledat pod displejem hodinek.

Jak se vám líbí nové Fitbit wearables?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)