Ulefone představil Note 10. Stojí lehce přes tři tisíce a má Android 11 Go

Ulefone Note 10 parametry

Populární značka čínských smartphonů Ulefone uvedla na trh další kousek ze produktové řady Note. Tedy té, která se v portfoliu firmy jako jediná nehonosí nálepkou “rugged” neboli odolná. Novinka s názvem Note 10 patří do kategorie obyčejně vypadajících mobilů nižší třídy, u kterých se hledí na základní výbavu a co nejnižší cenu. Nově představený Ulefone Note 10 má mezi parametry například procesor UNISOC SC9863A, paměťovou výbavu 2/32 GB (rozšířitelnou o 128GB kartu), 6.52palcový displej s rozlišením 720 x 1600 pixelů nebo osmimegapixelový hlavní zadní fotoaparát.

Ulefone Note 10 parametry barvy

Note 10 od Ulephone se nicméně honosí poměrně slušnou kapacitou baterie, která má 5500 mAh. Zvládá připojit dvě 4G SIM karty naráz, má jack konektor a také možnost odemykání pomocí otisku prstu či načtení tváře. Ke zmíněnému hlavnímu foťáku patří ještě dva zadní – makro a hloubkový. Přední foťák má taktéž osm megapixelů. Vzhledem k opravdu malým hodnotám pamětí běží v telefonu “osekaný” Android 11 v edici Go.

Introducing the Ulefone Note 10

Introducing the Ulefone Note 10

Nový Ulefone Note 10 se s těmito parametry prodává za cca 3300 Kč na AliExpresu, odkud ale momentálně nejde ještě poslat do ČR. Snad se to brzy změní. Vyrábí se ve třech barvách – černé, zelené a červené.

Co říkáte na cenu a parametry tohoto modelu?

Zdroj: Ulefone

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)