Letos by měly dorazit troje Moto hodinky s Wear OS. Podívejte na ně

troje moto chytré hodinky 2021

Během roku 2021 by měly na trh vyrazit troje nové chytré hodinky nesoucí značku Moto. Jejich výrobcem ovšem nebude Lenovo, jakožto současný majitel značky Motorola pro prodej mobilů, ale jiná firma. Na poslední model z roku 2019 hodlá navázat společnost eBuyNow, která má v případě hodinek na tuto slavnou značku licenci. Tato firma momentálně prochází spojením s jinou společností CE Brands. V rámci představení dalších plánů se vedle čističek vzduchu, žárovek či kamer objevily právě i troje smart watch.

troje moto chytré hodinky 2021 prezentace

Mnoho podrobností nemáme, ale pár základních věcí už je předem jasných. Například jména. Troje chytré Moto hodinky pro rok 2021 ponesou názvy Moto G Smartwatch. Moto Watch a Moto One. První model má dorazit v průběhu června, další dva pak o měsíc později. Díky prezentaci známe i jejich vzhled. První a třetí jmenovaný model budou mít kulatý tvar. Po softwarové stránce se máme těšit na implementaci Google systému Wear OS.

Jak momentálně vnímáte značku Moto?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)